MUCÍK

 

Mucík - Mucko - Mucinko - Muco

27. apríla 2004

Červenooký hermelín

Mucík sa narodil u nás, ako najmenšie zo štyroch Muckiných mláďatiek. Bol to náš zimomravý plyšáčik, ktorý mal aj v strede leta vždy hustú kožušinku a cez zimu sa cítil najpohodlnejšie zakopaný v sene, najlepšie spolu s Muckou, poprípade aj ostatnými zajkami. Chvíľu mu trvalo, kým si zvykol na psíkov, no napokon si našli spôsob, ako spolu fungovať. Tešil sa, keď mali Uška a neskôr aj Wallinka mláďatká. Najradšej mal, keď už boli drobci väčší a mohol si užívať pohodlie vystlaného hniezda. Aj keď bol Mucko skôr utiahnutejší a konfliktom sa vyhýbal, po Hopkovej smrti sa stal "hlavou rodiny" a všetci ostatní ho rešpektovali. Aj keď roky plynuli, Mucko bol stále v celkom dobrej kondícii. Obrovskou ranou preňho bola Muckina smrť. Mucík bol veľmi nešťastný a čím ďalej, tým viac času trávil spánkom. 

3. marca 2014 Mucík zaspal naposledy ... 
Veľmi nám chýbaš plyšáčik môj, no v našich srdciach budeš žiť navždy ! 
Odpočívaj v pokoji ... 

 

 

O mne

Volám sa Bea a zvieratká sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života - zanechali odtlačky svojich paciek - tapančíkov, v mojom srdci. 
Ak netrávim čas so svojim zverincom, veľmi rada čítam knihy, počúvam audioknihy, pozriem si dobrý film alebo pečiem koláče od výmyslu sveta.

 

 

 

 

 

KONTAKT

facebook
Beatka Petrová 

  beapetrova@centrum.sk

Facebook Youtube

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky